Prodej turbodmychadel

V našem sortimentu nových turbodmychadel nabízíme turba od předních světových výrobců jako Garrett, Borg Warner Turbo Systém, IHI, Mitsubishi, Holset, Schwitzer, Toyota. Jsme schopni dodat turbodmychadla pro veškerá osobní i užitková vozidla.

Pro netradiční vozy můžeme zajistit turba na objednavku, stačí když nás zavoláte +420 777 556 557 nebo pošlete dotaz.

katalog-turbodmychadla

Vlastníme sklady ve všech regionech ČR a turbodmychadla pro běžné značky vozidel jako Volkswagen, Audi, BMW, Škoda, Opel, Ford, atd. máme naskladněny v dostatečném množství. Zajisté tedy oceníte rychlou expedici zboží. Prodej turbodmychadel realizujeme zpravidla do druhého dne.

Expedici provádíme kurýrem PPL, kurýrem ČD nebo profibalíkem České pošty. V pracovní době je možný i osobní odběr v centrálním skladě nebo na pobočkách.

Náhradní díly pro turbodmychadla

Mimo kompletního sortimentu turbín zajišťujeme i prodej náhradních dílů, polotovarů a opravných sad. Jedná se především o komponenty nutné k servisu a opravě jako jsou těsnění, ložiska a hřídele pro turbodmychadla.

Turbodmychadla kvalitně

Důležitým aspektem u náhradních dílů k automobilům je bezesporu kvalita. TURBÍNY CZ s.r.o. dává na všechna dodávaná turbodmychadla záruku 12 měsíců. Prodej se snažíme podpořit i kvalitní doprovodnou službou.

  • Mimo prodeje turbodmychadel se specializujeme i na opravy a respase turbodmychadel
  • Vlastní sklady po celé ČR
  • Rychlá expedice do 24 hod.
  • Široký sortiment turbodmychadel.
  • Turbodmychadla pro běžná vozidla skladem
  • Zajistíme turba i pro netradiční vozy na objednavku
  • Záruka 12 měsíců na všechny turba

Pro informace volejte +420 777 556 557 nebo napište dotaz. Rádi se budeme Vašemu dotazu na turbodmychadlo věnovat.