Proč spolupracovat s TURBÍNY CZ  s.r.o.?

Firmu budujeme na poctivých základech. Na této stránce najdete, co se nám už podařilo vybudovat a dát Vám dobré důvody, proč spolupracovat právě s námi.

1. Opravy na počkání do 24 hod.

Spěch je symbolem dnešní doby a my to moc dobře víme. Čas jsou peníze a proto jsme schopni pro Vás zajistit expresní služby. Opravy turbodmychadel provádíme v případě potřeby na počkání nebo nejpozději do 24 hodin.

2. Pobočky po celé ČR

Chceme Vám být na dosah a tak postupně rozšiřujeme skladovací prostory po celé České Republice. Již dnes můžete nakoupit přímo ve skladech v Karlových Varech, v Přerově, v Praze, Znojmě a na cetrále v Hronově. Cílem naší společnosti je pokrýt všechny regiony ČR.

3. Více než 99% turbodmychadel skladem

Co se týče sortimentu, jsme jedním z největších hráčů na poli prodeje turbodmychadel v ČR. Více než 99% sortimentu turbodmychadel máme naskladněno a jsme schopni obratem uspokojit Vaši poptávku. V případě urgentní potřeby nás tedy neprodleně kontaktujte.

4. Možnost výměny – repase

Nabízíme možnost repase turbodmychadel – výměnu starého turbodmychadla za nové. Zpravidla výměnu realizujeme do druhé dne. Přijdete tedy se starým nefunkčním a výměnou získáte nové. Možnost repase se vztahuje na celý sortiment.

5. Servis a opravy turbodmychadel

Již dlouhou dobu se specializujeme i na servis a opravy turbodmychadel. Naší jedinnou činností tedy není pouze prodej. Disponujeme širokým technickým zázemím a umíme tak opravit valnou většinu poškození turbodmychadel.

Pro informace volejte +420 777 556 557 nebo napište dotaz. Rádi se budeme Vašemu dotazu na turbodmychadlo věnovat.